Kariéra v Programmatic Media

Momentáně hledáme kolegy

Do svého týmu hledáme nové kolegy s dobrými komunikačními a prezentačními schopnostmi a také s chutí seberealizace v obchodním prostředí. Využijte nových trendů online marketingu ke startu své kariéry.

ONLINE SPECIALISTA / Sales Manager

Hledáme obchodníky na prodej nejrychleji rostoucího mediatypu

Požadavky:

  • komunikační dovednosti
  • znalost online prostředí
  • radost z jednání s lidmi
  • spolupráce na IČ – obchodní zastoupení

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení pro ty, co chtějí pracovat, a ne se vymlouvat :-)
  • školení a další vzdělávání
  • zázemí 12leté společnosti

Náplň práce:

  • akvizice klientely
  • jednání s klienty
  • plánovaní kampaní
  • příprava mediaplánů
  • finalizování obchodních případů

Strukturovaný životopis zasílejte:
//   pro jednotlivé regiony ČR   martin.holecek@mmmedia.cz
//   pro Prahu a střední Čechy   eva.pazderska@mmmedia.cz
//   pro Liberec   vera.dentonova@mmmedia.cz
//   pro Brno   miroslav.vacula@mmmedia.cz

Pokud Vás baví aktivně jednat s klienty a pohybovat se ve světě moderního marketingu, tak hledáme právě Vás! Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a přinášíme klientům novinky a trendy. Pokud Vás však láká svět tradičně plánovaných kampaní na online, tak jste zde díky portfoliu Impression Media taktéž správně.

Martin Holeček / Sales Director, co miluje dobrou kávu

“Práce u nás je o dobrých penězích, ale i o dobrém produktu s budoucností. Programmatic buying je budoucnost a klienti na něm oceňují vysoký výkon a výbornou cenu.”

Zeptejte se nás skrze jednoduchý formulář.

Kontaktujte nás